O nas

W Prohuman.pl jesteś dla nas ważny! Ta idea przyświeca nam w codziennej pracy z ludźmi. Od ponad 10 lat świadczymy opiekę nad seniorami i oferujemy sprawdzone oferty pracy. Nasze punkty rekrutacyjne spotkasz w Oławie i we Wrocławiu, ale rekrutujemy też on-line i przez telefon. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech. Dzięki zorganizowanej pracy zespołu, empatii i ogromnemu zaangażowaniu Grupa Prohuman.pl świadczy dziś usługi na najwyższym poziomie.

Wybór jest prosty

Oferujemy sprawdzone zlecenia – zgodnie z Twoimi preferencjami możemy zaproponować stałą ofertę lub taką, gdzie pojedziesz jako pierwsza/y. Jeździmy bezpiecznie – ze sprawdzonymi firmami „od drzwi do drzwi”. Na terenie Niemiec dysponujemy też własnym transportem. Kilkunastoletnia praktyka pozwoliła nam stworzyć krąg stałych opiekunów, którzy wyjeżdżają z nami chętnie i regularnie.  W pracy z naszym personelem stawiamy na profesjonalizm, jasne zasady współpracy i wynagradzania, legalność i bezpieczeństwo. Pomagamy w każdej życiowej sytuacji. To gwarantuje satysfakcję z pracy z nami i naszymi klientami.

Co jeszcze zyskujesz?

  • dedykowanego koordynatora
  • wsparcie ekspertów ds demencji, pielęgnacji seniorów, ubezpieczeń i podatków
  • stały kontakt z firmą w sytuacjach kryzysowych pod numerem tel. alarmowego 24H – +49 151 715 385 75
  • bezpieczeństwo wyjazdów
  • możliwość pracy także w Polsce
  • dostęp do dedykowanej specjalnie opiekunom Prohuman.pl oferty ubezpieczeń – nie czekasz w Polsce na wizyty specjalistów, badania, diagnozy.

Świetnie znamy trudności i wątpliwości, z jakimi boryka się osoba chcąca podjąć pracę za granicą

w związku z tym poprowadzimy Cię krok po kroku, kompleksowo poprzez cały proces rekrutacji!

Jak zacząć?

Sprawdzone, stałe oferty

Nowe zlecenia

Na terenie całych Niemiec

Prywatne ubezpieczenie