https://prohuman.pl wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to możesz wyłączyć obsługę plików cookie w przeglądarce.

Stałe zlecenie za 1600€ do małżeństwa, wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego Od 1.04

Marzec 9, 2021

STAŁE ZLECENIE 01.04.2021    

  • ⚫️Do opieki małżeństwo: Pani 165cm/76lat/78 kg, Pan 175cm/77lat/73 kg. ⚫️Pani cierpi na osteoporozę (częste bóle pleców) oraz demencję, która objawia się jak depresja. Pani przez większość dnia leży na kanapie, ogląda telewizję, słucha muzyki. Ma problemy z mówieniem. ⚫️Pan cierpi na inkontynencję, demencję i Alzheimera. Czasem zapomina powiedzieć, że chce do toalety, dlatego nosi majtko- pieluchy. Należy pomóc przejść do toalety, ponieważ często jest zdezorientowany. ⚫️Państwo mieszka w domu jednorodzinnym w mieście ⚫️Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, codzienna pomoc w różnych czynnościach oraz higiena ciała podopiecznej. ⚫️Dla opiekunki osobny pokój z łazienką, TV i Internetem
  •  

  • 📞zapraszamy do kontaktu 729 632 260☎
  • Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie tej oferty.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez prohuman.pl w celach rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy. Dowiedz się więcej.

    poprzednie
    następne