https://prohuman.pl wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to możesz wyłączyć obsługę plików cookie w przeglądarce.

Stałe zlecenie za 1600€ do małżeństwa, od 12.05.2021 okolice Bielefeld

Kwiecień 22, 2021

Zlecenie za 1600€ do małżeństwa, wymagane mocne podstawy języka niemieckiego od 12.05.2021 – wyjazd na minimum 6 tygodni, miejscowość 32791 LAGE okolice Bielefeld    

 • Do opieki jest małżeństwo: Pani 165cm, 76 lat, 78 kg, Pan 175cm, 77 lat, 73 kg
 • Pani cierpi na osteoporozę (częste bóle pleców) oraz demencję, która objawia się jak depresja. Pani przez większość dnia leży na kanapie, ogląda telewizję, słucha muzyki. Nie jest agresywna. Ma problemy z mówieniem. Pan cierpi na inkontynencję, demencję i Alzheimera. Czasem zapomina powiedzieć, że chce do toalety, dlatego nosi pieluchomajtki. Należy pomóc przejść do toalety, ponieważ często jest zdezorientowany. Nie jest agresywny. Czasem nie wie gdzie jest w domu, trzeba mu to stale tłumaczyć. Brak tendencji do uciekania. Mówi dużo, ale często miesza słowa. Należy pomóc w ubieraniu/rozbieraniu. Czasem wstaje w nocy do toalety, trzeba mu wtedy pomóc. Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym w mieście. Najbliższe sklepy 15 min drogi. Większe sklepy Lidl, Rewe 1500m.
 • Dla opiekunki osobny pokój z TV i Internetem. Możliwość osobnej łazienki.
 • Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, codzienna pomoc w różnych czynnościach oraz higiena ciała podopiecznych.
 •  

 • Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu tel. 729 965 556
 • Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie tej oferty.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez prohuman.pl w celach rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy. Dowiedz się więcej.

  poprzednie
  następne