https://prohuman.pl wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to możesz wyłączyć obsługę plików cookie w przeglądarce.

STAŁE ZLECENIE! W Werdohl za 1300€ + 150€ dodatku świątecznego.

Listopad 28, 2018

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego na zlecenie w Werdohl, za 1300€ netto/miesiąc od 17.12.2018 do 16.02.2019.

 

Do opieki jest samotna, sympatyczna pani. Podopieczna porusza się samodzielnie, cierpi na nadciśnienie i osteoporozę. Trzeba pomagać jej w codziennych czynnościach, dotrzymywać towarzystwa i prowadzić gospodarstwo domowe. Do dyspozycji opiekunki pokój z dostępem do Internetu.

Zapewniamy również bezpłatny transport na miejsce zlecenia, ubezpieczenie w polskiej lub niemieckiej kasie chorych, opiekę doświadczonych koordynatorów, wysokie premie. Wymagamy jedynie komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, empatii, odpowiedzialności oraz gotowości świadczenia usług w okresie świątecznym.

   

Do obowiązków opiekunki należy aktywizacja i pomoc w codziennych czynnościach, prowadzenie gospodarstwa domowego.

 

Dla opiekunki: umowa zlecenie, ubezpieczenie, organizacja i opłacenie kosztów podróży, opieka koordynatora, premie.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-Werdohl” pod numer 692 258 865 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 692 258 865 lub 882 077 462.

  • DLA OPIEKUNKI/OPIEKUNA: własny pokój z internetem
  • UMOWA-ZLECENIE
  • UBEZPIECZENIE W ZUS (składki od średniej krajowej)
  • ORGANIZACJA I OPŁACENIE PODRÓŻY
  • STAŁY KONTAKT Z FIRMĄ
  • PREMIE ZA POLECENIE OPIEKUNKI

Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie tej oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez prohuman.pl w celach rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy. Dowiedz się więcej.

poprzednie
następne