https://prohuman.pl wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to możesz wyłączyć obsługę plików cookie w przeglądarce.

Stałe sprawdzone zlecenie od zaraz, okolice BIELEFELD 1500 EUR

Kwiecień 22, 2021

Zlecenie za 1500€ do małżeństwa, wymagane mocne podstawy języka niemieckiego oraz osoba niepaląca OD ZARAZ – wyjazd na minimum 2 miesiące, miejscowość 32257 BÜNDE okolice Bielefeld

 
  • Do opieki jest PAN 85 lat, 180 cm, 90 kg, ma 3. grupę pielęgnacyjną
  • Podopieczny mieszka z samodzielną żoną, która nie wymaga opieki. Podopieczny choruje na Parkinsona, nadciśnienie, demencję oraz inkontynencję (pampersy). Ma problemy ze wzrokiem, porusza się za samodzielnie. Łazienka jest przystosowana do niepełnosprawności pana. Kąpiel raz w tygodniu. Nie ma wstawania nocnego. Podopieczni mieszkają w mieszkaniu 95 metrowym, na górze w osobnym mieszkaniu mieszka syn, pomaga przy zakupach. Państwo posiadają małego pieska.
  • Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, codzienna pomoc w różnych czynnościach oraz higiena ciała podopiecznego.
 
  • Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu tel. 882 077 462
 

Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie tej oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez prohuman.pl w celach rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy. Dowiedz się więcej.

poprzednie
następne