Opublikowano 2 tygodnie temu

Stawka

1600 EUR, 2000 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

B1

Lokalizacja

Nuesterlitz

Opis stanowiska:聽

  • Podopieczn膮 jest samotna PANI - 100 lat, 95kg, 166 cm.

  • Cierpi na os艂abienie starcze.

  • We wrze艣niu 2022 roku z艂ama艂a biodro, w zwi膮zku z tym upadkiem potrzebuje wsparcia przy wstawaniu. Porusza si臋 przy balkoniku, w gorsze dni korzysta z w贸zka inwalidzkiego.

  • Pani cierpi na inkontynencj臋 moczow膮. Podopieczna nosi wk艂adki, potrzebuje wsparcia w utrzymaniu higieny, we wszystkich codziennych czynno艣ciach oraz prowadzeniu gospodarstwa domowego.

  • 聽Codziennie przychodzi Caritaspflege- wykonuje piel臋gnacj臋 i podaje leki. Seniorka mieszka sama w mieszkaniu blisko jeziora, do dyspozycji opiekunki jest osobny pok贸j z Internetem.

  • Sklepy znajduj膮 si臋 w odleg艂o艣ci poni偶ej 15 minut pieszo.

Wymagania:聽

  • j. niemiecki na poziomie B1

Oferujemy:聽

  • umowa zlecenie

  • mo偶liwo艣膰 pracy na Gewerbie lub w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

  • organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

  • pokrycie koszt贸w za test na COVID

  • ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!