Opublikowano 1 miesi膮c temu

Stawka

1500 EUR, 1900 EUR

Ilo艣膰 miejsc

1

Data zatrudnienia od

22.10.2022

Poziom j臋zyka

A2

Lokalizacja

Monachium

Opis stanowiska

Do opieki jest PAN 81 lat, 180 cm, 75 kg, cierpi na demencj臋, cukrzyc臋 i chorob臋 Alzheimera. Pan porusza si臋 z pomoc膮 balkonika. Podopieczny nie jest osob膮 agresywn膮, ale ma problem z rozr贸偶nieniem dnia od nocy - praca dla dw贸ch opiekunek na zmian臋 - jedna pracuje w dzie艅, a jedna w nocy (trzeba do pana wsta膰 3 razy w nocy). Pana trzeba my膰 i ubiera膰.

Pan mieszka z samodzieln膮 偶on膮, kt贸ra nie wymaga opieki.

Opiekunki prowadz膮 tak偶e gospodarstwo domowe dla dw贸ch os贸b - pranie, sprz膮tanie, prasowanie i robienie zakup贸w.

Do dyspozycji opiekunek jest osobne mieszkanie z 艂azienk膮, pokojami, kuchni膮 i internetem.

Wymagania stanowiska

* gotowo艣膰 do d艂ugotrwa艂ej wsp贸艂pracy,

* do艣wiadczenie w opiece mile widziane,

* referencje mile widziane,

* gotowo艣膰 do wyjazdu na 6 Tygodni

* znajomo艣膰 j. niemieckiego na poziomie A2

* 1500 EUR dla ka偶dej z opiekunek

Oferujemy

  • -umowa zlecenie,

  • -mo偶liwo艣膰 pracy na Gewerbie lub w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej,

  • -organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu,

  • -pokrycie koszt贸w za test na COVID,

  • -ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!