PL / DE
Opublikowano 4 tygodnie temu

Stawka

1400 EUR, 2800 EUR

Ilość miejsc

2

Data zatrudnienia od

od zaraz

Poziom języka

A2, B1, B2

Opis stanowiska

Stałe zlecenie dla pary opiekunów.
Do opieki jest małżeństwo.
Podopieczny - PAN, 95 lat, 68 kg. Cierpi na osłabienie starcze, nadciśnienie, ma duży problem ze słuchem. Dużo czasu spędza w łóżku lub na wózku inwalidzkim. Cierpi na inkontynencję, zakłada się pampersy, jest również dostępne krzesełko toaletowe. Podopieczny ma uchyłkowatość jelita, potrzebuje lekkostrawnej diety. Pożądana jest także mobilizacja do jak największej aktywnośći w ciągu dnia.
Podopieczna - PANI, 92 lat, 55 kg. Cierpi na osłabienie starcze i ma problemy z sercem. Ma niewielki problem ze słuchem i mową. Porusza się za pomocą balkonika. Cierpi na inkontynencję, zakłada się pampersy.
Podopieczni mieszkają w Domu 320 mkw. Do dyspozycji opiekunów jest osobny Apartament 2 pokojowy około 30 mkw. Jest osobna łazienka i telewizor oraz Internet.  Do dyspozycji samochód.

Wymagania stanowiska

-mocno komunikatywny język niemiecki u obu osób
-doświadczenie w pracy opiekuna
-chęć do pracy
-dyspozycyjność od zaraz do 30.09 ( potem możliwość regularnych zmian co 2 miesiące)

Oferujemy

-stawka 1400 Euro + bonus świąteczny
-umowa zlecenie
-możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej
-organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
-całodobowy kontakt z pracownikiem firmy-bonus świąteczny
-ми також працевлаштовуємо українців

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.