PL / DE
Opublikowano 1 miesiąc temu

Stawka

1500 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

31.08.2022

Zakończenie rekrutacji

Poziom języka

B1

Lokalizacja

Schönau am Königsse

Opis stanowiska

Do opieki jest Pani, 93 lat, 165cm, 60kg, PG2. Choruje na osłabienie starcze i demencje (zapominanie). Seniorka wiele rzeczy robi sama, ale potrzebuje pomocy przy ubieraniu się i rozbieraniu, wstawaniu i w korzystaniu z toalety, utrzymaniu higieny.
Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego.
Czasami jest inkontynentna, wtedy potrzebuje pomocy przy zmianie pampersa.
Podopieczna mieszka wraz z wnuczką i jej mężem w dużym domu (na innym piętrze).
Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z i Internetem. W domu mieszkają 2 koty.

Wymagania stanowiska

* gotowość do długotrwałej współpracy, * doświadczenie w opiece mile widziane, * referencje mile widziane, * gotowość do wyjazdu na 6 Tygodni/ 2 miesiące,
* znajomość j.niemieckiego na poziomie B1.

Oferujemy

  • umowa zlecenie,
  • możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej,
  • organizacja i pokrycie kosztów przejazdu,
  • pokrycie kosztów za test na COVID,
  • całodobowy kontakt z pracownikiem firmą.

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.