Opublikowano 3 tygodnie temu

Stawka

1450 EUR, 1850 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

A2

Lokalizacja

Weisswasser

Opis Stanowiska

Wyjazd na dwa miesi膮ce do ma艂偶e艅stwa do opieki jest pani 58 lat, 155 cm, 50 kg, 4 grupa. Podopieczna jest po wylewie, porusza si臋 na w贸zku lub z rollatorem, trzeba jej zmienia膰 pampersy. Pani mo偶e wsta膰 sama ale trzeba ja asekurowa膰. Co drug膮 noc wstaje si臋 do niej. Trzeba pomaga膰 w myciu i w ubieraniu, Raz w tygodniu przychodzi ergoterapeuta. Pa艅stwo mieszkaj膮 w domu z ogrodem, w miejscowo艣ci po艂o偶onej 6 km od granicy z Polsk膮, dla opiekunki w艂asny pok贸j, 艂azienka, wyjazdy do Polski na zakupy z m臋偶em podopiecznej. Co dwa tygodnie przychodzi sprz膮taczka.

Wymagania stanowiska:

  • znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego w stopniu A2

  • dyspozycyjno艣膰 od 15 lutego na okres dw贸ch miesi臋cy

Oferujemy:

  • stawka 1450/1850 鈧

  • umowa zlecenie

  • mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

  • ubezpieczenie w ZUS lub w Krankenkasse

  • organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!