Opublikowano 2 miesiące temu

Stawka

1700 EUR, 2100 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

03.10.2022

Poziom języka

A2, B1

Lokalizacja

Sonthofen

Opis stanowiska

Do opieki samotny senior 82 lata, 172 cm, 85 kg, PG3, który choruje na osłabienie starcze, choroby płuc i inkontynencję. Podopieczny potrzebuje wsparcia oraz asekuracji we wszystkich codziennych czynnościach, wstawaniu i siadaniu, utrzymaniu higieny (występuje wstawanie nocne 2-3 razy w nocy będzie potrzebował pomocy przy zmianie pampersa lub poprawie maski tlenowej) oraz prowadzeniu gospodarstwa domowego.

Codziennie przychodzi również pomoc domowa. Senior porusza się przy pomocy balkonika.

Mieszka sam w domu jednorodzinnym w centrum miasta, do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z Internetem.

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • umowa zlecenie

  • możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej

  • organizacja i pokrycie kosztów przejazdu

  • pokrycie kosztów za test na COVID

  • całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Nadal się zastanawiasz?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.