PL / DE
Opublikowano 1 miesiąc temu

Stawka

1400 EUR, 1900 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

30.08.2022

Poziom języka

A1, A2

Lokalizacja

Seeheim-Jugenheim

Opis stanowiska

  • Do opieki jest małżeństwo:
  • PANI- 61 lat, 161 cm, 60 kg, ma 4. grupę pielęgnacyjną, pani cierpi na demencję – bywa zdezorientowana, niewiele pamięta i rozumie, ma problemy z mówieniem, nosi okulary
  • jest całkowicie mobilna – chodzi, wstaje, siada samodzielnie, trzeba pomagać jej w myciu i ubieraniu się.
  • Jest osobą spokojną ale nadpobudliwą, dużo chodzi.
  • Całkowita inkontynencja, trzeba zakładać pampersy.
  • Uczestniczy w zajęciach z logopedii i ergoterapii.
  • Lubi grać w sudoku, chodzić na spacery, trzeba jej towarzyszyć.
  • Leki przyjmuje pod nadzorem.
  • PAN- 60 lat, 185 cm, 80 kg; ma 2. grupę pielęgnacyjną, jest po wylewie, nosi okulary, ma problemy z mówieniem, porusza się o kuli, samodzielnie wstaje i siada, chodzi po schodach.
  • Sam wychodzi na spacery. Potrzebuje pomocy w myciu i ubieraniu się. Uczestniczy w fizjoterapii, ergoterapii i logopedii.
  • Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego: pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie, robienie zakupów, towarzystwo u lekarza.
  • Państwo dobrze przesypiają wszystkie noce.
  • Mieszkają razem z 26-letnim synem w domku jednorodzinnym.
  • Sklepy oddalone są 10 min od domu. Do dyspozycji dla opiekunki i internet.

Wymagania stanowiska

  • j. niemiecki na poziomie A1 lub A2

Oferujemy

  • umowa zlecenie
  • możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej
  • organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
  • pokrycie kosztów za test na COVID
  • całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.