PL / DE
Opublikowano 4 dni temu

Stawka

1400 EUR, 1800 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

01.10.2022

Poziom języka

B1, B2

Lokalizacja

Obertaufen

Opis stanowiska

  • Podopieczną jest pani, 84 lata, 75 kg, 155 cm, PG 3.
  • Pani ma początkującego Alzheimera, osłabienie starcze.
  • Źle słyszy, ma dostępny aparat słuchowy, ale nie chce go uzywać. Słabo chodzi, ale nie chce jeszcze korzystać z balkonika.
  • Należy asekurować podopieczną przy poruszaniu się oraz w trakcie chodzenia po schodach, pomagać przy przebieraniu się. Balkonik w razie potrzeby jest dostępny.
  • Pflegedienst przychodzi aby podawać leki. Pani nosi okulary.
  • Nie ma inkontynencji. Na noc bierze leki, czasami przebudzi się w nocy, ale nie potrebuje wtedy pomocy opiekunki.
  • Należy pomagać podopiecznej przy pielęgnacji, kąpieli. Do toalety chodzi sama.
  • Dostępne jest krzesełko prysznicowe.
  • Opiekunka prowadzi gospodarstwo domowe, trzeba chodzić z podopieczną na spacery.
  • Pani mieszka w domku jednordzinnym w cnetrum miasta, 500 m od przystanku autobusowego.
  • Sklepy znajdują się blisko.
  • Dla opiekunki pokój, Internet.

Wymagania stanowiska

  • j, niemiecki na poziomie B1 lub B2

Oferujemy

  • umowa zlecenie
  • możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej
  • organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
  • pokrycie kosztów za test na COVID
  • całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.