Opublikowano 1 tydzie艅 temu

Stawka

1550 EUR, 1850 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

A2, B1

Lokalizacja

Karlsruhe

Opis stanowiska

- Podopieczn膮 jest samotna pani - 86 lat, 46 kg, 160 cm
- Parkinson, osteoporoza, choroby serca, stany depresyjne
- Porusza si臋 za pomoc膮 balkonika
- Podopieczna nosi okulary i aparat s艂uchowy
- Nie ma inkontynencji, nosi wk艂adki na wszelki wypadek
- Podopieczna ma m臋偶a w Pflegeheim, odwiedza go 3 x w tygodniu, zawozi j膮 wnuczka
- Pani mieszka w mieszkaniu, do dyspozycji opiekunki jest pok贸j z Internetem

Wymagania stanowiska

- J. niemiecki na poziomie A2/ B1

Oferujemy

-umowa zlecenie

-mo偶liwo艣膰 pracy na Gewerbie lub w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

-pokrycie koszt贸w za test na COVID

-ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!