Opublikowano 3 tygodnie temu

Stawka

1400 EUR, 1800 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

A2

Lokalizacja

Hamburg

Opis stanowiska

Do opieki jest pani, kt贸ra ma 78 lat, 160 cm, wa偶y 60 kilogram贸w. Cierpi na demencj臋, ma ograniczon膮 mobilno艣膰, na w贸zku inwalidzkim jezdzi do toalety, na spacery, raz dziennie spacer przy rollatorze.聽 Obowiazki opiekunki to pomoc w codziennych czynno艣ciach, prowadzenie gospodarstwa domowego, asystowanie podczas wizyt lekarskich.聽 Dom z ogrodem, na g贸rze mieszka syn z zona, bardzo pomagaj膮. Sklepy聽 blisko. (dzie艅 9.00-21.00).Raz w tygodniu przychodz膮 panie do sprzatania. Podopieczna pali.

Wymagania stanowiska

-znajomo艣膰 j臋zyka w stopniu A2

-dyspozycyjno艣膰 na聽6 tygodni

-do艣wiadczenie

Oferujemy

-stawka聽1400-1800 euro

-umow臋 zlecenie / wsp贸艂praca na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

-ubezpieczenie w ZUS lub niemieckiej kasie chorych

-sta艂y kontakt z koordynatorem

-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!