PL / DE
Opublikowano 2 tygodnie temu

Stawka

1500 EUR, 1900 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

30.09.2022

Poziom języka

A2, B1

Lokalizacja

Gelsenkirchen

Opis stanowiska:
- Małżeństwo - pan do opieki, pani sprawna, nie wymaga opieki.
- Do opieki jest pan w wieku 84 lat. Podopieczny choruje na początki demencji, osłabienie starcze oraz inkontynencję.
- Pan jest zacewnikowany, opiekun wymienia woreczek.
- Ma wstawiony rozrusznik serca. Porusza się przy balkoniku bardzo ostrożnie i powoli, potrzebuje wsparcia przy wstawaniu. Psychicznie jest sprawny, ale ze względu na wiek bywa zapominalski.
- Potrzebuje pomocy w myciu i ubieraniu się. Nie ma wstawania w nocy, śpi z nim żona.
- Podopieczny mieszka razem z samodzielną żoną, która nie wymaga opieki pielęgnacyjnej i wciąż zajmuje się prowadzeniem gospodarstwa domowego, trochę się jej pomaga.
- W domu również jest kot, którym zajmuje się żona.
- Opiekun powinien wspierać żonę w opiece i być dostępny jako osoba kontaktowa, gdy żona jest nieobecna.
- Do dyspozycji opiekuna jest własne małe mieszkanie z telewizorem i Wi-Fi.
- Rehabilitanci i terapeuci przychodzą do domu. Rodzina mieszka w ładnym mieszkaniu przyległym do mieszkania, w którym mieszka opiekun.
- Rodzina jest właścicielem budynku mieszkalnego. Do mieszkania prowadzi prywatna winda.
- W domu znajduje się również basen. Trzeba jeździć samochodem - zakupy, lekarze, krókie wyjazdy.
- Podopieczna robi zakupy, gotuje obiady - opiekun pomaga przy sprzątaniu naczyń, itd.
Wymagania stanowiska:
- j. niemiecki na poziomie A2- B1
- prawo jazdy
Oferujemy:
- umowa zlecenie
- możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej
- organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
- pokrycie kosztów za test na COVID
- całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.