Opublikowano 1 tydzie艅 temu

Stawka

1550 EUR, 2050 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

A2, B1

Lokalizacja

Engen

Opis stanowiska

  • Do opieki jest pani 91 lat, 170 cm, 73 kg, ma 3. grup臋 piel臋gnacyjn膮

  • porusza si臋 samodzielnie

  • Demencja i os艂abienie starcze 鈥 jest zdezorientowana (nieagresywna)

  • Potrzebuje pomocy w myciu i ubieraniu si臋.

  • Przychodzi do niej s艂u偶ba piel臋gnacyjna aby poda膰 leki i za艂o偶y膰 po艅czochy uciskowe.

  • Pani lubi czyta膰 gazety i ogl膮da膰 TV. 2 x w tygodniu Tagespflege ok. 6-8. wtorki i soboty.

  • W domu do dyspozycji jest podno艣nik do wanny.

  • Do obowi膮zk贸w opiekunki nale偶y prowadzenie gospodarstwa domowego 鈥 pranie, sprz膮tanie, gotowanie, robienie zakup贸w, prasowanie.

  • Pani mieszka sama w domku dwurodzinnym. Opiekunka do dyspozycji jest pok贸j z internetem.

  • Najbli偶sze sklepy oddalone s膮 o 5-10 min drogi od domu.

  • Jej dzieci mieszkaj膮 blisko - jeden syn w tej samej miejscowo艣ci, syn i c贸rka ok. 10 km od Engen.

Wymagania stanowiska

  • j. niemiecki B1

Oferujemy

  • umowa zlecenie

  • mo偶liwo艣膰 pracy na Gewerbie lub w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

  • organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

  • pokrycie koszt贸w za test na COVID

  • ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!