Opublikowano 1 miesi膮c temu

Stawka

1750 EUR

Ilo艣膰 miejsc

1

Data zatrudnienia od

18.11.2022

Poziom j臋zyka

B1

Lokalizacja

Dorsten

Opis stanowiska

Pani 92 lata, 165cm, 65kg聽 Pan 99 lat, 170cm, 70 kg; podopieczna choruje na os艂abienie starcze, polineuropati臋 i demencj臋. Ma inkontynencj臋 moczow膮, u偶ywa wk艂adek.聽 Porusza si臋 z rollatorem, trzeba poda膰 jej r臋k臋 przy wstawaniu. Pan ma trudno艣ci z poruszaniem si臋. Jest po udarze, potrzebuje pomocy we wstawaniu i przesiadaniu si臋. Ma艂偶e艅stwo mieszka w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki osobny pok贸j, jest internet.

Wymagania stanowiska

-znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
-dyspozycyjno艣膰 od 18.11.2022

Oferujemy

-umowa zlecenie 1750 euro + bonus 艣wi膮teczny i noworoczny

-mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej 2150 euro

-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

-pokrycie koszt贸w za test na COVID

-ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!