Opublikowano 2 miesi膮ce temu

Stawka

1450 EUR, 1950 EUR

Ilo艣膰 miejsc

1

Data zatrudnienia od

13.10.2022

Poziom j臋zyka

A2, B1

Opis stanowiska

  • Podopieczn膮 jest samotna PANI - 88 lat, 70 kg, 156 cm.

  • 4 lata temu przesz艂a udar, po kt贸rym nie ma prawie 偶adnych szk贸d nast臋pczych, jedynie troch臋 zdeformowana twarz i pewne trudno艣ci z prze艂ykaniem oraz mow膮.

  • Podopieczna choruje na os艂abienie starcze, choroby serca, reumatyzm (czasami odczuwa b贸l) oraz depresj臋, kt贸ra jest leczona lekami.

  • W tej chwili nie ma objaw贸w depresji. Wyst臋puje r贸wnie偶 inkontynencja, zak艂ada si臋 pampersy.

  • Pani porusza si臋 za pomoc膮 balkonika, potrzebuje wsparcia w utrzymaniu higieny, we wszystkich codziennych czynno艣ciach oraz prowadzeniu gospodarstwa domowego.

  • Podopieczna mieszka w mieszkaniu z tarasem. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pok贸j z Internetem.

Wymagania stanowiska

  • j. niemiecki na poziomie A2- B1

Oferujemy

  • umowa zlecenie

  • mo偶liwo艣膰 pracy na Gewerbie lub w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

  • organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

  • pokrycie koszt贸w za test na COVID

  • ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!