Opublikowano 1 tydzie艅 temu

Stawka

1550 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

A2, B1

Lokalizacja

B眉nde

Opis Stanowiska

Do opieki podopieczna 84 lata, (58 kg, 168 cm). Podopieczna mieszka sama. Pani ma lekk膮 demencj臋 (zapomina si臋), ma problemy ze wzrokiem i s艂uchem. By艂a w szpitalu z powodu z艂amanej r臋ki. Od czasu do czasu jest problem z inkontynencj膮 (nosi wk艂adki - zmienia je opiekunka). Jest dost臋pne krzese艂ko prysznicowe. Podopieczna ma zaj臋cia z fizjoterapeut膮 w domu. Raz w tygodniu przychodzi s艂u偶ba piel臋gnacyjna (rozdzielanie lek贸w). Do obowi膮zk贸w nale偶y kontrola stanu zdrowia, prowadzenie domu, higiena, pomoc w codziennych czynno艣ciach. Podopieczna lubi gra膰 w gry, lubi te偶 spacery i rozmowy. Kobieta mieszka w mieszkaniu, w mie艣cie, niedaleko centrum. Opiekunka ma w艂asny pok贸j i internet.

Wymagania:

  • znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym lub dobrym

  • ch臋膰 i zapa艂 do pracy

  • dyspozycyjno艣膰 na min. 6 tygodni

  • do艣wiadczenie

Oferujemy:

  • stawka 1550 鈧

  • umowa zlecenie

  • mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

  • organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

  • pokrycie koszt贸w za test na COVID

  • ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!