Opublikowano 1 tydzie艅 temu

Stawka

1500 EUR, 1900 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

B1

Lokalizacja

Berlin

Opis stanowiska

Od 09 stycznia opieka na 6 tygodni w Berlinie. Podopieczn膮 jest 34-letnia kobieta (160 cm wzrostu, 40 kg, 5 grupa piel臋gnacyjna).Kobieta porusza si臋 wy艂膮cznie na w贸zku, trzeba ja transferowac z 艂贸偶ka za pomoca windy. Do obowiazk贸w opiekunki nale偶y pomoc podczs kapieli, ubieranie, zmiana pampers贸w, przygotowywanie posi艂k贸贸w. Codzinnie ( opr贸cz weekend贸w) podopieczna je藕dzi do Tagespflege, sk膮d wraca o 14.45.

Wymagania stanowiska

-znajomo艣c j臋zyka w stopniu聽 B1

-dyspozycyjno艣膰 na co najmniej 6 tygodni od聽09 stycznia

Oferujemy

-stawka 1500/1900 鈧
-umowa zlecenie
-mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej
-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu
-ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!