Opublikowano 2 tygodnie temu

Stawka

1600 EUR, 2000 EUR

Ilość miejsc

Data zatrudnienia od

Zakończenie rekrutacji

Poziom języka

A2, B1

Lokalizacja

Sonthofen

Opis stanowiska

Do opieki samotny senior, który choruje na osłabienie starcze, choroby płuc i inkontynencję.
Podopieczny potrzebuje wsparcia oraz asekuracji we wszystkich codziennych czynnościach, wstawaniu i siadaniu, utrzymaniu higieny oraz prowadzeniu gospodarstwa domowego. Codziennie przychodzi również pomoc domowa.

Senior porusza się przy pomocy balkonika.

Mieszka sam w domu jednorodzinnym w centrum miasta, do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z Internetem.

Wymagania stanowiska

-znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

-chęć i zapał do pracy
-dyspozycyjność  na min. 6 tygodni i w okresie świątecznym
-doświadczenie

Oferujemy

-stawka 1600/2000 Euro netto
-bonus świąteczny
-umowa zlecenie
-możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej
-organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
-pokrycie kosztów za test na COVID
-całodobowy kontakt z pracownikiem firmy
-ми також працевлаштовуємо українців

Nadal się zastanawiasz?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.