Opublikowano 2 miesi膮ce temu

Stawka

1550 EUR, 1950 EUR

Ilo艣膰 miejsc

1

Data zatrudnienia od

20.10.2022

Poziom j臋zyka

A2, B1

Lokalizacja

Kolonia

Opis stanowiska

Opieki potrzebuje pani Theresia. ur. 1930. 165cm wzrostu, ok. 75kg. III stopie艅 piel臋gnacyjny. Podopieczna ma os艂abienie starcze, Inkontynencj臋 moczow膮 (pieluchomajtki), porusza si臋 z rollatorem, czasem zdarzy jej si臋 zaburzenie orientacji. Ponadto nie ma problem贸w z komunikacj膮, czy s艂yszeniem. Samodzielnie siada i k艂adzie si臋 do 艂贸偶ka. Przesypia noce. Wstaje oko艂o 7, k艂adzie si臋 spa膰 oko艂o 22.

2 razy dziennie przychodzi Pflegedienst, rano za艂o偶y膰 rajstopy uciskowe, wieczorem przygotowa膰 podopieczn膮 do spania. 2x tygodniu tak偶e j膮 k膮pi膮. 2x w tygodniu przychodzi艂a osoba do sprz膮tania domu.

Podopieczna ma pogodny charakter i lubi wsp贸lnie sp臋dza膰 czas. Opiekunka ma oprocz 2 godzin dziennie wolnych dodatkowo 2x p贸艂 dnia lub 1x ca艂y dzie艅 - do ustalenia z rodzin膮. Zakupy robi opiekunka.

Wymagania stanowiska

- znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego w stopniu聽dobrym

- dyspozycyjno艣膰 od聽20.10聽do po艂owy grudnia

- stawka 1550-1950

- do艣wiadczenie w opiece

Oferujemy

-umowa zlecenie

-mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

-pokrycie koszt贸w za test na COVID

-ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!