Opublikowano 2 miesi膮ce temu

Stawka

1450 EUR, 1850 EUR

Ilo艣膰 miejsc

1

Data zatrudnienia od

15.11.2022

Poziom j臋zyka

A2

Lokalizacja

D眉lmen

Opis stanowiska

Samotna Pani (95 lata, 60 kg, 160 cm) 2 GP, cierpi na inkontynencj臋. Porusza si臋 za pomoc膮 rollatora lub laski . Podopieczna wstaje w nocy ale nie potrzebuje pomocy. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst oraz pomoc domowa. Podopieczna mieszka w centrum miasta w domu jednorodzinnym 180 m2. Do dyspozycji opiekunki jest pok贸j z TV, Internetem oraz osobna 艂azienk膮 6 min do sklepu

Wymagania stanowiska

-znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

-ch臋膰 i zapa艂 do pracy

-dyspozycyjno艣膰 na 6 tygodni

-do艣wiadczenie

Oferujemy

-stawka 1450/1850 鈧

-umowa zlecenie

-mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

-pokrycie koszt贸w za test na COVID

-ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

-屑懈 褌邪泻芯卸 锌褉邪褑械胁谢邪褕褌芯胁褍褦屑芯 褍泻褉邪褩薪褑褨胁

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!