PL / DE
Opublikowano 4 dni temu

Stawka

1650 EUR, 1900 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

22.09.2022

Poziom języka

A2, B1

Lokalizacja

Mühlheim an der Donau

Opis stanowiska

Pani 96 lat, 150cm, 63kg, PG3. Podopieczna jest osobą częściowo leżącą. Nie ma dźwigania. Czynności pielęgnacyjne odbywają się poza łóżkiem. Choruje na artrozę, choroby serca oraz nerek. Przychodzi służba pielęgnacyjna. Mieszka sama w domu jednorodzinnym, do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z TV, Internet.

Wymagania stanowiska

-znajomość języka niemieckiego w stopniu A2/ B1
-dyspozycyjność  na co najmniej 6 tygodni
- referencję oraz doświadczenie mile widziane

Oferujemy

-umowa zlecenie
-możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej
-organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
-całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.