Opublikowano 2 miesi膮ce temu

Stawka

1500 EUR, 1900 EUR

Ilo艣膰 miejsc

1

Data zatrudnienia od

13.10.2022

Poziom j臋zyka

B1

Lokalizacja

Br盲unlingen

Opis stanowiska

Do opieki jest samotna mobilna Pani, cierpi na pocz膮tkow膮 demencj臋 (zapomina), os艂abienie starcz臋 oraz ma problemy z sercem.

Jest bardzo samodzielna. Nie ma problemu z komunikacj膮. Wyst臋puje cz臋艣ciowa inkontynencja.

Podopiecznej nale偶y cz臋艣ciowo pomaga膰 przy przebieraniu, higienie osobistej.

Wieczorami wychodzi na spotkania z przyjaci贸艂mi.

Sprz膮taczka przychodzi dwa razy w tygodniu.

Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym, dla opiekunki osobny pok贸j z TV oraz 艂azienka.

Wymagania stanowiska

-zanjomo艣膰 j臋zyka na poziomie B1

-mile widziane do艣wiadczenie w opiece

-mile widzane referencje.

Oferujemy

-stawka 1500-1900 EUR

-umowa zlecenie

-sk艂adki ZUS lub ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych

-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

-pokrycie koszt贸w za test na COVID

-ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!