PL / DE
Opublikowano 4 tygodnie temu

Stawka

1300 EUR, 1700 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

15.09.2022

Poziom języka

A1, A2

Lokalizacja

Ladbergen

Opis stanowiska

Do opieki jest podopieczna, która ma 92 lata, waży ok. 100kg. Choruje na obturacyjną chorobę płuc COPD (ma aparat tlenowy) oraz osteoporozę, cukrzyca (bierze tabletki). Porusza sie ze wsparciem balkonika. Potrzebuje pomocy  przy codziennej toalecie (pielęgnacja ciała, kąpiel, ubieranie, rozbieranie itp.) oraz przy prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka w domu wraz z dorosłym synem (syn ma mieszkanie u góry), który nie wymaga opieki pielęgnacyjnej (jedynie pomoc w gospodarstwie domowym, np. pranie czy ugotowanie posiłku również dla niego). Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z Internetem. Rano i wieczorem przychodzi służba pielęgnacyjna: (rajstopy uciskowe, leki), 2 razy w tygodniu do kąpieli. Na spacery na wózku. Podopieczna mieszka na peryferiach miasta

Wymagania stanowiska

* gotowość do długotrwałej współpracy,
* doświadczenie w opiece mile widziane,
* referencje mile widziane,
* gotowość do wyjazdu na 6 Tygodni
* znajomość j.niemieckiego na poziomie A1/A2

Oferujemy

  • -umowa zlecenie,
  • -możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej,
  • -organizacja i pokrycie kosztów przejazdu,
  • -pokrycie kosztów za test na COVID,
  • -całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.