Opublikowano 2 tygodnie temu

Stawka

1550 EUR, 1850 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

A2, B1

Lokalizacja

Kolonia

Opis stanowiska

Do opieki pani chora na : poliartroze, nadci艣nienie, os艂abienie starcze. Porusza si臋 z rollatorem i potrzebuje pomocy przy wstawaniu i asekuracji przy chodzeniu. Cierpi na inkontynencj臋, uzywa pampers贸w. Czasami wstaje w nocy do toalety. 2 x w tygodniu idzie do Tagespflege ( od 8-16). Mieszka z samodzielnym m臋偶em. Mieszkaj膮 w 100 metrowym mieszkaniu na obrze偶ach Koloni, w pobli偶u parku i pola golfowego.

Wymagania stanowiska

- komunikatywna znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego

- do艣wiadczenie w opiece

-dyspozycyjno艣膰 od 30.11 do 10-15.01

Oferujemy

-1550 EUR / 1850 EUR + bonusy 艣wi膮teczno-noworoczne

-umowa zlecenie

-sk艂adki ZUS od 艣redniej krajowej lub ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych

-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

-pokrycie koszt贸w za test na COVID je艣li b臋dzie potrzeba

-ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!