PL / DE
Opublikowano 4 tygodnie temu

Stawka

1500 EUR, 1900 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

27.09.2022

Poziom języka

B1

Lokalizacja

Sonthofen

Opis stanowiska

Do opieki jest samotny senior 82 lata, 172 cm, 85 kg, 3 grupa pielęgnacyjna, który choruje na osłabienie starcze, choroby płuc i inkontynencję. Podopieczny potrzebuje wsparcia oraz asekuracji we wszystkich codziennych czynnościach, wstawaniu i siadaniu, utrzymaniu higieny  (występuje wstawanie nocne 2-3 razy w nocy będzie potrzebował pomocy przy zmianie pampersa lub poprawie maski tlenowej) oraz prowadzeniu gospodarstwa domowego. Codziennie przychodzi również pomoc domowa. Senior porusza się przy pomocy balkonika. Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym w centrum miasta, do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z Internetem.

Wymagania stanowiska

* gotowość do długotrwałej współpracy, * doświadczenie w opiece mile widziane, * referencje mile widziane, * gotowość do wyjazdu na 6 Tygodni/ 2 miesiące, * znajomość jezyka na poziomie B1

Oferujemy

  • -umowa zlecenie,
  • -możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej,
  • -organizacja i pokrycie kosztów przejazdu,
  • -pokrycie kosztów za test na COVID,
  • -całodobowy kontakt z pracownikiem firmą

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.