Opublikowano 3 tygodnie temu

Stawka

1500 EUR, 1900 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

A2, B1

Lokalizacja

D眉sseldorf

Opis stanowiska

Sta艂e zlecenie od 10 grudnia w D眉sseldorfie.聽Podopiecznym jest pan; 86 lata, M臋偶czyzna chodzi o kulach, ma cukrzyc臋, codziennie przychodzi Pflegedienst , podaj膮 insulin臋, robi膮 opatrunki.聽Na zakupy zabiera opiekunk臋 syn, kt贸ry mieszka w tej samej miejscowo艣ci. Na zleceniu jest mi艂a atmosfera.

Wymagania stanowiska

-znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

-ch臋膰 i zapa艂 do pracy
-dyspozycyjno艣膰聽 na min. 6 tygodni i w okresie 艣wi膮tecznym
-do艣wiadczenie

Oferujemy

-stawka 1500/1900 鈧
-bonus 艣wi膮teczny
-umowa zlecenie
-mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej
-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu
-ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!