Opublikowano 1 miesi膮c temu

Stawka

1450 EUR, 1850 EUR

Ilo艣膰 miejsc

1

Data zatrudnienia od

28.10.2022

Poziom j臋zyka

B1, B2

Lokalizacja

Isny

Opis stanowiska

Podopieczna 153 cm, 60 kg, PG 3. Kobieta ma demencj臋, raka, nosi okulary, cierpi na inkontynencj臋 moczow膮, sporadyczna inkontynencja ka艂owa. Przesypia noce, dostaje leki na sen. Do prowadzenie gospodarstwa domowego, kontrola stanu zdrowia podopiecznej.

W domu jest rollator, lift wannowy, wk艂adki, pampersy. W poniedzia艂ki i 艣rody pani chodzi na tagespflege od 8-14. Domek jednorodzinny. Dla opiekunki ca艂e pi臋tro+ 艂azienka + Internet + TV. Rodzina mieszka 4 km dalej.

Wymagania stanowiska

* gotowo艣膰 do d艂ugotrwa艂ej wsp贸艂pracy,

* do艣wiadczenie w opiece mile widziane,

* referencje mile widziane,

* gotowo艣膰 do wyjazdu na 6 Tygodni

* znajomo艣膰 j.niemieckiego na poziomie B1

Oferujemy

-umowa zlecenie,

-mo偶liwo艣膰 pracy na Gewerbie lub w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej,

-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu,
-pokrycie koszt贸w za test na COVID,
-ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!