Opublikowano 2 miesi膮ce temu

Stawka

1400 EUR, 1800 EUR

Ilo艣膰 miejsc

1

Data zatrudnienia od

30.10.2022

Poziom j臋zyka

A2, B1

Lokalizacja

Ladbergen

Opis stanowiska

Do opieki jest podopieczna, kt贸ra ma 92 lata, ok. 100 kg. Choruje na obturacyjn膮 chorob臋 p艂uc COPD (ma aparat tlenowy), cukrzyc臋 (tabletki) oraz osteoporoz臋. Porusza sie ze wsparciem balkonika. Potrzebuje pomocy przy codziennej toalecie (piel臋gnacja cia艂a, k膮piel, ubieranie, rozbieranie itp.) oraz przy prowadzeniu gospodarstwa domowego. W razie potrzeby prosi o wsparcie r贸wnie偶 w nocy.

Podopieczna mieszka w domu wraz z doros艂ym synem (syn ma mieszkanie u g贸ry), kt贸ry nie wymaga opieki piel臋gnacyjnej (jedynie pomoc w gospodarstwie domowym, np. pranie czy ugotowanie posi艂ku r贸wnie偶 dla niego).

Do dyspozycji opiekunki jest osobny pok贸j z Internetem. Rano i wieczorem przychodzi s艂u偶ba piel臋gnacyjna aby za艂o偶y膰 rajstopy uciskowe oraz wyk膮pa膰 podopieczn膮. Na spacery聽seniorka wychodzi na w贸zku inwalidzkim.

Wymagania stanowiska

* gotowo艣膰 do d艂ugotrwa艂ej wsp贸艂pracy,

* do艣wiadczenie w opiece mile widziane,

* referencje mile widziane,

* gotowo艣膰 do wyjazdu na 6 Tygodni

* znajomo艣膰 j.niemieckiego na poziomie A2-B1

Oferujemy

  • -umowa zlecenie,

  • -mo偶liwo艣膰 pracy na Gewerbie lub w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej,

  • -organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu,

  • -pokrycie koszt贸w za test na COVID,

  • -ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!