Opublikowano 7 dni temu

Stawka

1500 EUR, 1850 EUR

Ilość miejsc

Data zatrudnienia od

Zakończenie rekrutacji

Poziom języka

B1

Lokalizacja

Bobenheim am Berg

Opis stanowiska

Do opieki jest Pani 92 lata, 150cm i 53kg wagi. Seniorka choruje na osłabienie starcze oraz ma lęk przed samotnością. Pani ma problemy ze słuchem i cierpi na inkontynencję. Czasem budzi się w nocy, lecz nie wymaga interwencji opiekuna.

Pani nie ma problemów z poruszaniem się. Seniorce należy pomóc w codziennym życiu tj. w higienie osobistej czy ubieraniu/rozbieraniu . Na miejscu dostępne są takie pomoce jak lift wannowy, rolator, wózek inwalidzki oraz krzesełko prysznicowe.

Do zdań opiekuna należy wsparcie seniorki w higienie osobistej, prowadzenie gospodarstwa domowego Seniorka mieszka w domu samotnie. Do dyspozycji opiekuna jest własny pokój , internet oraz własna łazienka.

Plan dnia:

Rano: Wstaje, mycie/prysznic, ubiera się. Potem śniadanie. Częściowo ogląda telewizję. Dużo siedzi na balkonie. Często śpi. Czasami wizyty u lekarza. W południe: obiad, potem głównie drzemka. Ogląda telewizję, czasem krótkie spacery z opiekunką. Wieczór: Kolacja. Najczęściej ogląda telewizję wieczorem. Śpi bardzo często w ciągu dnia, nie tylko drzemki. Na zakupy i wizyty lekarskie przyjeżdża przyjaciel rodziny, gdyż jest to wykonalne tylko samochodem. Następnie udaje się z opiekunką na zakupy.

Wymagania stanowiska

-znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

-chęć i zapał do pracy
-dyspozycyjność  na min. 6 tygodni i w okresie świątecznym
-doświadczenie

Oferujemy

-stawka 1500/1850 Euro netto
-bonus świąteczny
-umowa zlecenie
-możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej
-organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
-pokrycie kosztów za test na COVID
-całodobowy kontakt z pracownikiem firmy
-ми також працевлаштовуємо українців

Nadal się zastanawiasz?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.