PL / DE
Opublikowano 2 miesiące temu

Stawka

1450 EUR, 1850 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

22.08.2022

Zakończenie rekrutacji

22.08.2022

Poziom języka

B1

Lokalizacja

Bergisch Gladbach

Opis stanowiska

Samotny pan, lat 85.
Podopieczny mieszka sam, ma problemy z poruszaniem się- rollator. Choruje na nadciśnienie, zaburzenia pracy serca, oraz COPD - używa aparatu tlenowego. Ma problemy ze wzrokiem. Ma także demencję.
Czasami występuje inkontynencja moczowa, dla bezpieczeństwa nosi pieluchomajtki. Senior mieszka w 120 m mieszkaniu, na obrzezach miasta. Dla opiekunki osobny aparament z łazienką, pietro niżej. Podopieczny nie jest angażujący, dużo czasu spędza sam.
W razie potrzeby do dyspozycji jest córka i syn.

Wymagania stanowiska

-komunikatywny język niemiecki
-doświadczenie
-chęć do pracy
-dyspozycyjność od 22 sierpnia do 22 października

Oferujemy

-stawka miesięczna 1450 EUR/miesięcznie
-umowa zlecenie
-ubezpieczenie ZUS  lub ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych
-organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
-całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.