Opublikowano 2 miesi膮ce temu

Stawka

1600 EUR, 2000 EUR

Ilo艣膰 miejsc

1

Data zatrudnienia od

03.10.2022

Poziom j臋zyka

A2

Opis stanowiska
馃挋 Pani 84 lata, 175 cm, 76 kg.
馃挋 Do opieki jest podopieczna choruj膮ca na os艂abienie starcze, alergi臋 oraz inkontynencj臋.
馃挋 Porusza si臋 przy pomocy balkonika, potrzebuje wsparcia we wszystkich codziennych czynno艣ciach, korzystaniu z toalety (w razie potrzeby r贸wnie偶 w nocy), utrzymaniu higieny oraz prowadzeniu gospodarstwa domowego.
馃挋 Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym, do dyspozycji opiekunki jest osobny pok贸j z 艂azienk膮 oraz Internetem.
馃挋 S艂u偶ba piel臋gnacyjna przychodzi rozdziela膰 lekarstwa.
馃挋 Pomoc domowa przychodzi od poniedzia艂ku do pi膮tku (8:00-16:00)
Wymagania stanowiska
馃挋 KOMUNIKATYWNA ZNAJOMO艢膯 J臉ZYKA NIEMIECKIEGO
馃挋 DYSPOZYCYJNO艢膯 W NAJBLI呕SZYCH DNIACH
Oferujemy
馃挋 UMOW臉 ZLECENIE LUB MO呕LIWO艢膯 PRACY NA W艁ASNEJ DZIA艁ALNO艢CI
馃挋 SK艁ADKI ODPROWADZANE W ZUS LUB W NIEMIECKIEJ KASIE CHORYCH
馃挋 ORGANIZUJEMY ORAZ OP艁ACAMY PRZEJAZD
馃挋 OPIEK臉 KOORDYNATORA
馃挋 CA艁ODOBOWY KONTAKT Z FIRM膭

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!