PL / DE
Opublikowano 4 tygodnie temu

Stawka

1100 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

01.10.2022

Poziom języka

A0

Lokalizacja

Gelsenkirchen

Opis stanowiska

Do opieki jest Podopieczna 93 lat bez demencji, porusza sie z rolatorem, cierpiąca na osłabienie starcze, większość czasu spędza w łóżku przed telewizorem, trzeba ją zaprowadzić  do toalety. Opiekunka ma własny pokój z dostępem do internetu. Rodzina pochodzi z Hiszpanii. Podopieczna mieszka sama w segmencie dwurodzinnym – na pierwszym piętrze mieszka synowa z synem.

Wymagania stanowiska

* gotowość do długotrwałej współpracy, * doświadczenie w opiece mile widziane, * referencje mile widziane, * gotowość do wyjazdu na 6 Tygodni/ 2 miesiące,

Oferujemy

  • -umowa zlecenie,
  • -możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej,
  • -organizacja i pokrycie kosztów przejazdu,
  • -pokrycie kosztów za test na COVID,
  • -całodobowy kontakt z pracownikiem firmą.

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.