PL / DE
Opublikowano 4 dni temu

Stawka

1450 EUR, 1850 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

12.10.2022

Poziom języka

A2

Lokalizacja

Groß-Umstadt

Opis stanowiska

  • Podopieczna ma 160 cm, 85 kg.
  • Kobieta ma zaburzenia sercowo -naczyniowe oraz problemy z chodzeniem.
  • Seniorka ma zwężenie kanału kręgowego, może stać krótko. Trudności z chodzeniem: nie może stać prosto, siedzi tylko na wózku, trzeba ją trzymać pod pachami. Podopieczna wymaga transferu.
  • Pflegedienst przychodzi rano- zakłada rajstopy uciskowe.
  • Do obowiązków należy pomoc w staniu, siadaniu, staniu, wstawanie ze wsparciem pacjenta, pielęgnacja ciała, gotowanie, pielęgnacja, pranie, sprzątanie, przypominanie o lekach.
  • W domu są dostępne pomoce: wózek inwalidzki, łóżko pielęgnacyjne, krzesełko toaletowe, krzesełko prysznicowe.
  • Podopieczna na noc ma pampersy, czasami trzeba wstać, aby przebrać pampersa (nie każdej nocy).
  • Sklepy są ok.3 km dalej, rodzina zawozi na zakupy.
  • Rodzina przejmuje opiekę na czas przerwy.
  • Podopieczna mieszka w mieszkaniu w mieście (mieszkanie znajduje się w domu jednorodzinnym syna, syn ma osobne wejście). Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z TV, Internet.
  • Syn ma średniej wielkości psa, który biega po domu i ogrodzie.

Wymagania stanowiska

  • j. niemiecki na poziomie A2

Oferujemy

  • umowa zlecenie
  • możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej
  • organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
  • pokrycie kosztów za test na COVID
  • całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.