Opublikowano 3 tygodnie temu

Stawka

1200 EUR, 1600 EUR

Ilość miejsc

Data zatrudnienia od

Zakończenie rekrutacji

Poziom języka

A0, A1

Lokalizacja

Ress

Opis stanowiska

Podopiecznym jest 89-letni mężczyzna. Kilka lat temu miał wylew Porusza się za pomocą balkonika, trzeba mu pomagać przy wstawaniu i siadaniu, pomóc dojść do toalety, pomagać przy przebieraniu się i przy pielęgnacji. Trzeba mu zieniac pampersy Prowadzenie domu i zakupy. Do dyspozycji opiekuna dwa pokoje na piętrze,internet, własna łazienka z prysznicem. Przygodzi Pflegedienst.

Wymagania stanowiska

-Dyspozycyjność na co najmniej 6 tygodni od 10 grudnia

Oferujemy

-stawka 1200/1600 €
-bonus świąteczny
-umowa zlecenie
-możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej
-organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
-całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Nadal się zastanawiasz?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.