PL / DE
Opublikowano 2 miesiące temu

Stawka

1450 EUR, 1850 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

15.09.2022

Zakończenie rekrutacji

15.09.2022

Poziom języka

A2

Lokalizacja

Weisswasser

Opis stanowiska

Opiekunka do małżeństwa.
Do opieki jest pani; 58 lat, 155 cm, 50 kg,4 grupa. Podopieczna jest po wylewie, porusza się na wózku lub z rollatorem, trzeba jej zmieniać pampersy. Pani może wstać sama ale trzeba ja asekurować. Wstaje się do niej w nocy, na zmianę z mężem, co drugą noc. Trzeba pomagać w myciu i w ubieraniu, Raz w tygodniu przychodzi ergoterapeuta. Państwo mieszkają w domu z ogrodem, w miejscowości położonej 6 km od granicy z Polską. Co dwa tygodnie przychodzi sprzątaczka.

Wymagania stanowiska

- znajomość języka niemieckiego w stopniu A2
-doświadczenie
-chęć do pracy
-dyspozycyjność od 15 września na okres dwóch miesięcy

Oferujemy

-stawka miesięczna 1450-1850 EUR
-umowa zlecenie
-ubezpieczenie w ZUS
-organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
-całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.