PL / DE
Opublikowano 1 miesiąc temu

Stawka

1550 EUR, 1950 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

31.08.2022

Poziom języka

A2

Lokalizacja

Wermelskirchen

Opis stanowiska

Do opieki jest Pan 85 lata, 185cm, 100kg, PG3. Pacjent jest po pobycie w szpitalu osobą całkowicie leżącą. Choruje na osłabienie starcze, choroby serca, depresję, nadciśnienie oraz całkowitą inkontynencja. Wszystkie czynności pielęgnacyjne odbywają się w łóżku. Sporadycznie potrzebuje wsparcia również w nocy. 2-3 razy dziennie należy zmieniać pozycję pacjenta w łóżku. Podopieczny jest rehabilitowany i mobilizowany do siadania na wózek, jeśli to się stanie zostanie zainstalowany specjalistyczny lift. Podopieczny mieszka sam. Rodzina pomaga w zakupach. 2 razy dziennie przychodzi służba pielęgnacyjna pomaga w higienie i podaje lekarstwa. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z TV i Internetem.

Wymagania stanowiska

* gotowość do długotrwałej współpracy, * doświadczenie w opiece mile widziane, * referencje mile widziane, * gotowość do wyjazdu na 6 Tygodni/ 2 miesiące,
* znajomość j.niemieckiego na poziomie A2.

Oferujemy

  • umowa zlecenie,
  • możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej,
  • organizacja i pokrycie kosztów przejazdu,
  • pokrycie kosztów za test na COVID,
  • całodobowy kontakt z pracownikiem firmą.

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.