PL / DE
Opublikowano 1 miesiąc temu

Stawka

1350 EUR, 1750 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

15.09.2022

Poziom języka

A1

Lokalizacja

Haltern am See

Opis stanowiska

Do opieki jest pani cierpiąca na demencję, skoliozę, poruszająca się z pomocą balkonika. Do obowiązków opiekunki należy podstawowa opieka, wsparcie w utrzymaniu higieny, wstawanie w nocy oraz prowadzenie gospodarstwa domowego. Pani mieszka w przestronnym mieszkaniu z dwoma balkonami, w tym jeden balkon w pokoju opiekunki. Do dyspozycji opiekunki pokój z Internetem. Na zewnątrz wychodzi z wózkiem. Mieszka niedaleko Rynku, niedaleko głównej ulicy, blisko sklepy.

Wymagania stanowiska

* gotowość do długotrwałej współpracy, * doświadczenie w opiece mile widziane, * referencje mile widziane, * gotowość do wyjazdu na 6 Tygodni/ 2 miesiące,
* znajomość j. niemieckiego na poziomie A1+.

Oferujemy

  • -umowa zlecenie,
  • -możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej,
  • -organizacja i pokrycie kosztów przejazdu,
  • -pokrycie kosztów za test na COVID,
  • -całodobowy kontakt z pracownikiem firmą.

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.