PL / DE
Opublikowano 1 miesiąc temu

Stawka

1500 EUR, 1900 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

31.08.2022

Lokalizacja

Leutkirch im Allgäu

Opis stanowiska

Podopieczną jest Pani, 87 lat, 53 kg, 175 cm. Pani ma zaawansowaną demencję, osłabienie starcze, chorobę płuc, problemy z przełykaniem (należy mielić jej jedzenie). Pani ma duże problemy ze wzorkiem, nosi okulary. Porusza się za pomocą balkonika. Cierpi na częściową inkontynencję, zakłada się jej pampersy. Slużba pielęgnacyjna podaje leki. Może się zdarzyć nocne wstawanie. Do dyspozycji jest toaleta krzesełkowa, pflegebett, lift do wanny. Należy pomagać podopiecznej przy poruszaniu się a także przy kąpieli, pielęgnacji.
Podopieczna mieszka w domku, dla opiekunki jest własny pokój, łazienka, Internet, rower.

Wymagania stanowiska

* gotowość do długotrwałej współpracy, * doświadczenie w opiece mile widziane, * referencje mile widziane, * gotowość do wyjazdu na 6 Tygodni/ 2 miesiące,
* znajomość j.niemieckiego na poziomie B1.

Oferujemy

  • umowa zlecenie
  • możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej
  • organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
  • pokrycie kosztów za test na COVID
  • całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.