Opublikowano 1 miesiąc temu

Stawka

1500 EUR, 1900 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

od zaraz

Poziom języka

B1

Lokalizacja

Esslingen

Opis stanowiska

Do opieki jest Małżeństwo - pan wymaga opieki, pani jest całkowicie sprawna. PAN-  80 lat, 180 cm, 103 kg; ma 3. Grupę pielęgnacyjną. Cierpi na stwardnienie rozsiane, porusza się na wózku inwalidzkim. Jest w stanie zrobić kilka kroków z pomocą balkonika – potrzebuje wsparcia. Trzeba pomagać panu przy wstawaniu i siadaniu. Nosi okulary, potrzebuje pomocy w myciu i ubieraniu się. Mycie i pielęgnacja odbywa się w łóżku.

W domu do dyspozycji jest wózek inwalidzki, balkonik, krzesełko prysznicowe, materac przeciwodleżynowy, łóżko medyczne, podnośnik.  Dobrze przesypia wszystkie noce; ma zajęcia z fizjoterapii. Lubi czytać, oglądać TV, grać w gry planszowe.

Najbliższe sklepy położone są 15 min drogi od domu. Obowiązki domowe oraz zakupy są wykonywane wspólnie z żoną.  Pani cały czas jeździ samochodem. Dla opiekuna jest pokój, Internet, rower i samochód z automatyczną skrzynią biegów (Toyota Minivan).

Wymagania stanowiska

* gotowość do długotrwałej współpracy,

* prawo jazdy

* doświadczenie w opiece mile widziane,

* referencje mile widziane,

* gotowość do wyjazdu na 6 Tygodni

* znajomość j.niemieckiego na poziomie B1

Oferujemy

-umowa zlecenie,

-możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej,

-organizacja i pokrycie kosztów przejazdu,

-pokrycie kosztów za test na COVID,

-całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Nadal się zastanawiasz?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.