Opublikowano 1 miesi膮c temu

Stawka

1500 EUR, 1800 EUR

Ilo艣膰 miejsc

1

Data zatrudnienia od

15.11.2022

Poziom j臋zyka

A2

Lokalizacja

Leverkusen

Opis stanowiska

Podopieczn膮 jest samotna pani, 96 lat, 48 kg. Ma os艂abienie starcze, nadci艣nienie, problemy z sercem, psychicznie jest sprawna, cierpi na artroz臋. Ma demencj臋, cz臋sto zmienia zdanie. Pani porusza si臋 z balkonikiem. nie ma problem贸w z komunikacj膮. Ma cz臋艣ciow膮 inkonontynencj臋, samodzielnie zak艂ada sobie wk艂adki. Pani trzeba pomaga膰 przy k膮pieli, kremowa膰 jej cia艂o, noce przesypia. Pani mieszka w domku 150 m. Do dyspozycji opiekunki jest w艂asny apartament - pok贸j, tv, Internet, ma艂y aneks kuchenny z lod贸wk膮. Opiekunka ma bezpo艣redni dost臋p do ogrodu.

Wymagania stanowiska

-znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego w stopniu conajmniej komunikatywnym

-dyspozycyjno艣膰 od 15 listopadada na 8 tygodni

Oferujemy

-umowa zlecenie 1500 euro

-mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej 1800 euro

-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

-pokrycie koszt贸w za test na COVID

-ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy
-bonus 艣wi膮teczny

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!