PL / DE
Opublikowano 1 miesiąc temu

Stawka

1550 EUR, 1850 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

01.09.2022

Poziom języka

B1

Lokalizacja

Leverkusen

Opis stanowiska:
Podopieczną jest samotna pani, 96 lat, 48 kg. Ma osłabienie starcze, nadciśnienie, problemy z sercem, poczatki demencji (zapominalska), cierpi na artrozę. Pani porusza się z balkonikiem, do dyspozycji jest wózek inwalidzki, ale jest rzadko używany. Pani nie ma problemów z komunikacją. Ma częściową inkonontynencję, samodzielnie zakłada sobie wkładki. Podopiecznej trzeba pomagać przy kąpieli, kremować jej ciało, noce przesypia. Raz w tygodniu przychodzi służba pielęgnacyjna. Pani mieszka w domku 150 m. Do dyspozycji opiekunki jest własny apartament - pokój, tv, Internet, mały aneks kuchenny z lodówką. Opiekunka ma bezpośredni dostęp do ogrodu. dużo czasu wolnego. Podopieczna ni wymaga stałej obecnośći opikunki, lubi być sama, nie jest osobą atencyjną. Na początku jest zdystansowana. Jest bardzo sprawna jak na swój wiek .
Wymagania stanowiska:
- doświadczenie w pracy opiekunki,
- dyspozycyjność od 01.09 na 2 miesiące,
- dobra znajomość języka niemieckiego,
Oferujemy:
- umowa zlecenie
- 1550 euro
- możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej
- organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
- pokrycie kosztów za test na COVID
- całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.