Opublikowano 2 miesi膮ce temu

Stawka

1800 EUR, 2200 EUR

Ilo艣膰 miejsc

1

Data zatrudnienia od

zaraz

Poziom j臋zyka

B1, B2

Lokalizacja

Hergatz

Opis stanowiska

Do opieki jest para senior贸w. Kobieta 87 lat , 153cm, 60kg PG3 oraz Pan 87 Lat, 163cm, 71kg, brak grupy piel臋gnacyjnej.

Oboje seniorzy s膮 do艣膰 sprawni.

Seniorka choruje na demencje kt贸ra objawia si臋 zapominaniem.

Jest osob膮 pogodn膮 i empatyczn膮, lecz ze wzgl臋du na chorob臋 nale偶y jej przypomina膰 niekiedy co ma robi膰.

Pani nie ma ogranicze艅 fizycznych potrzebuje nie wielkiej pomocy.

Senior r贸wnie偶 nie posiada du偶ych ogranicze艅 fizycznych. Jednak偶e ma s艂aby wzrok. Potrzebuje wsparcia przy chodzeniu po schodach gdy偶 ze wzgl臋du na s艂aby wzrok nie widzi stopni. Wyst臋puje u niego lekkie nietrzymanie moczu.

Ma艂偶e艅stwo mieszka wraz z synem w domu jednorodzinnym .

Syn pomaga w zakupach. Zawozi opiekunk臋 do sklepu.

Do zada艅 opiekuna b臋d膮 nale偶a艂y wsparcie senior贸w w codziennym 偶yciu ( w przypadku seniorki niewielkie), pomoc w higienie osobistej seniorowi oraz pomoc w poruszaniu si臋 ze wzgl臋du na jego s艂aby wzrok.

Rano zak艂ada si臋 seniorowi po艅czochy podtrzymuj膮ce.

R贸wnie偶 opiekunka prowadzi gospodarstwo domowe.

Do dyspozycji opiekuna jest w艂asny pok贸j, telewizor, internet i w艂asna 艂azienka .

Wymagania stanowiska

-zanjomo艣膰 j臋zyka na poziomie B1

-mile widziane do艣wiadczenie w opiece

-mile widzane referencje.

Oferujemy

-stawka 1800-2200 EUR

-umowa zlecenie

-sk艂adki ZUS lub ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych

-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

-pokrycie koszt贸w za test na COVID

-ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!