Opublikowano 2 miesi膮ce temu

Stawka

1350 EUR

Ilo艣膰 miejsc

1

Data zatrudnienia od

15.11.2022

Poziom j臋zyka

A1, A2

Opis stanowiska

Kobieta lat 96, 55 kg, 160 cm. Pani ma cukrzyc臋, os艂abienie starcze, mia艂a z艂amana ko艣c udow膮, cierpi na inkontynencj臋 moczow膮, porusza si臋 z rollatorem. Pocz膮tki demencji (zapominanie). Przychodzi codziennie Pflegedienst; podaja leki i insulin臋. Do obowi膮zk贸w opiekunki nale偶y dbanie o higien臋 podopiecznej, przebieranie, asekuracja . Podopieczna mieszka w 100-metrowym mieszkaniu w centrum miasteczka, dla opiekunki pok贸j 16 m2.Z pani膮 mieszka syn, nie wymaga opieki

Wymagania stanowiska

-znajomo艣膰 j臋zyka na poziomie A2 (mocne podstawy)

-dyspozycyjno艣膰 od 15 listopada na okres dw贸ch miesiecy

Oferujemy

-1350 EUR + bonusy 艣wi膮teczno-noworoczne

-umowa zlecenie

-ubezpieczenie w聽 ZUS聽 lub w niemieckiej kasie chorych

-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

-ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!