PL / DE
Opublikowano 4 dni temu

Stawka

1600 EUR, 1850 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

26.09.2022

Poziom języka

A2, B1

Lokalizacja

Schönau am Königsse

Opis stanowiska

Do opieki jest podopieczna, która choruje na osłabienie starcze i demencji (zapominanie).
Seniorka wiele rzeczy robi sama, ale potrzebuje pomocy przy ubieraniu się i rozbieraniu, wstawaniu i w korzystaniu z toalety, utrzymaniu higieny.
Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego. Czasami jest inkontynentna, wtedy potrzebuje pomocy przy zmianie pampersa.
Podopieczna mieszka wraz z wnuczką i jej mężem w dużym domu (na innym piętrze). Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z i Internetem.
W domu mieszkają 2 koty. Podopieczna lubi chodzić na spacery.

Wymagania stanowiska

-znajomość języka niemieckiego na poziomie A2/B1
-mile widziane referencję oraz doświadczenia w opiece,

Oferujemy

-umowa zlecenie
-składki ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych
-organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
-pokrycie kosztów za test na COVID
-całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.