Opublikowano 2 tygodnie temu

Stawka

1550 EUR, 1850 EUR

Ilość miejsc

Data zatrudnienia od

Zakończenie rekrutacji

Poziom języka

A2, B1

Lokalizacja

Wiehl

Opis stanowiska

Do opieki jest mężczyzna 89 lat, jest osobą leżącą, po urazie kręgosłupa. Higiena ciała odbywa się w łóżku. 2 razy dziennie przychodzą synowie, transferują go z łóżka i spowrotem jeśli jest taka konieczność. Pacjent ma demencję i zmienne nastroje. Nie ma pracy nocnej. Podopieczny ma duży apetyt, lubi polską kuchnię. Mieszka z żoną, która jest osoba sprawną, wiele czynności przy mężu stara się robić sama, karmi go.

Małżeństwo mieszka w dużym domu jednorodzinnym, mają starszego, spokojnego psa psa, z którym trzeba wyjść na krótki spacer.

Wymagania stanowiska

- komunikatywna znajomość niemieckiego,

- doświadczenie w opiece nad osobą leżącą,

- dyspozycyjność w podanym terminie,

Oferujemy

- umowę zlecenie,

- składki odprowadzane do ZUS lub niemieckiej Krankenkasse,

- premia świąteczna,

- możliwość pracy w oparciu o własną działalność gospodarczą,

Nadal się zastanawiasz?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.