Opublikowano 3 tygodnie temu

Stawka

1450 EUR, 1850 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

A2, B1

Lokalizacja

Krefeld

Opis stanowiska

Do opieki jest Pani, 87 lat. Pani choruje na nadci艣nienie. W 2014 mia艂a udar, ma b贸le r膮k i bark贸w.Porusza si臋 w domu o lasce ( na zewn膮trz korzysta z rollatora), nie ma inkontynencji, dla bezpiecze艅stwa u偶ywa wk艂adek, kt贸re zmienia sama. Podopieczna jest samodzielna w聽 wi臋kszo艣ci wszystkie czynno艣ci wykonuje sama. Mieszka聽 w domu 110 metr贸w, w du偶ym mie艣cie, na uboczu. Dla opiekunki suterena 30 metr贸w z wyj艣ciem do ogrodu.聽 Jest internet.

Wymagania stanowiska

-znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

-ch臋膰 i zapa艂 do pracy
-dyspozycyjno艣膰聽 na min. 6 tygodni i w okresie 艣wi膮tecznym
-do艣wiadczenie

Oferujemy

-stawka 1450/1850 鈧
-bonus 艣wi膮teczny
-umowa zlecenie
-mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej
-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu
-pokrycie koszt贸w za test na COVID
-ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy
-屑懈 褌邪泻芯卸 锌褉邪褑械胁谢邪褕褌芯胁褍褦屑芯 褍泻褉邪褩薪褑褨胁

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!